Adventní hra

Milí rodiče,

chtěli bychom začít hrát s dětmi hru "Cesta do Betléma", při níž mají plnit nějaký drobný nebo i složitější úkol. Není to však hra jen pro děti, jet o hra pro celou rodinu. Víme, že před Vánocemi máte každý spoustu práce, ale zkuste ji večer na chvíli odsunout a věnujte krátký čas svým dětem. Bohatě se Vám vrátí! Vždyť nejhezčí vzpomínky z dětství máme na to, jak jsme si povídali, hráli nebo něco vyráběli se svými rodiči. Umocněte dětem hezkou atmosféru očekávání Vaší blízkostí, zájmem o ně a společnými prožitky.

Chceme dětem touto hrou příjemně zkrátit čekání na, nejen pro ně, toužebně očekávané Vánoce.

Není to povinné, jedná se o Váš volný čas.

Jedná se o čtyři úkoly. Nechceme rodiče (hlavně maminky) zatěžovat a odradit je tak od plnění úkolů - méně někdy znamená více. Samotný úkol budou děti předávat rodičům v pátek při odchodu domů.

Rádi bychom, abyste svým dětem umožnili se zapojit.ů Tato hra se bude prolínat do celého adventního programu mateřské školy. Vždyť po splnění danéhoé úkolu si v rámci ranního komunitního kruhu budeme s dětmi o hře povídat a plnit další úkoly s tím spjaté.