Sanitární den

Vážení rodiče,

v pondělí dne 16.11.2015 je hlášena odstávka elektřiny v ulici Měšická (MŠ Líbeznice a ZŠ Líbeznice). Z tohoto důvodu vyhlásila ZŠ Líbeznice ředitelské volno (školní kuchyně bude mimo provoz). V naší mateřské škole bude probíhat sanitární den (v souladu s vyhláškou č.14/2005 Sb.,m o předškolním vzdělávání a vyhláškou č. 410/2005 Sb., o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých) a bude tento den UZAVŘENA.

Vzhledem k elektrickému topení v budově Bezinka, elektrickému spínači kotle v budově Jeřabinka a dovážce stravy ze školní kuchyně ZŠ Líbeznice, není možné zajistit dětem vhodné podmínky pro pobyt v MŠ.

Pobyt v solných jeskyních bude nahrazen, nebo budou vráceny peníze. Bližší informace k jeskyním Vám sdělí učitelka ve třídě.

Velice děkujeme za pochopení