Ukázková hodina angličtiny

POZVÁNKA NA UKÁZKOVOU HODINU ANGLIČTINY HELEN DORON ENGLISH

Vážení rodiče,

již pátým rokem vyučujeme v naší mateřské školce angličtinu metodikou Helen Doron. Ve školce nabízíme tři na sebe navazující kurzy. V líbeznické základní škole potom máme pět dalších navazujících kurzů. Naše školní kurzy směřují k přípravě dětí na cambridgeské zkoušky (YLE Cambridge Exams), které již v posledních letech několik šikovných líbeznických dětí pod naším vedením složilo.

Líbeznické děti takto mají možnost se za dostupnou cenu 120,- Kč za 45 minut výuky již od nejútlejšího věku učit angličtinu, která přináší výsledky, má pevně stanovenou metodiku a velmi propracované podpůrné materiály.

Velmi rádi bychom Vás seznámili se způsobem naší výuky a tímto Vás spolu s Vašimi dětmi pozvali na ukázkové hodiny angličtiny Helen Doron, které pořádáme v budově Bezinka v MŠ Líbeznice v následujících termínech:

Úterý 12. 1. v 17.00
Středa 20. 1. v 17.00

Na ukázkovou hodinu je potřebné se předem přihlásit na následujících kontaktech: Pavla Zarembová, pavla.zarembova@gmail.com, tel.: 777151322 nebo Petra Medlínová, helendoron-praha9@seznam.cz, tel.: 777715958.

Na ukázkové hodině Vám předvedeme, jak výuka probíhá, naučíme děti několik nových slovíček a písničku. Vám potom poskytneme veškeré informace o našich kurzech a ukážeme všechny výukové i ostatní materiály.

Budeme se na Vás těšit!

Pavla Zarembová,